Softshellová mikina GAME ľahká

mikina3
mikina3
Cena
EUR 36,60

Štandardná cena
EUR 52,30

Ušetríte
30% (EUR 15,70)

Výrobca

Kód produktu
43251

Varianta neexistuje
164

ks

Softshellová bunda s kapucňou z funkčného nepremokavého, ale priedušného materiálu. Elastický letný softshell 18000/12000 s membránou bez vnútornej fleecovej vrstvy.LIMITED COLLECTION FARMERS. DIGITÁLNA TLAČ. viac

Trendy Mikina - Kangaroo s kapucňou. Veľmi príjemný flexibilný materiál.

Svetlo elastické letné softshell odev bez fleece je veľmi praktické, veľmi úložné priestory, sa nerozpadnú, je ľahké. Môžete ho použiť kedykoľvek, keď existuje len malé riziko špinavého alebo mokrého, či už na každodenných výletoch do materskej školy alebo školy alebo na záhrade alebo na ihrisku, športe alebo na výletoch. Je vhodný na nosenie od jari do jesene, udržiavanie detí v teple a suchu za každé počasie, ale dýchanie. Je ľahké udržiavať, a preto sa nemusíte báť svetlých farieb. Stačí utrite veľa nečistôt špongiou bez toho, aby sme museli umyť celú bundu alebo nohavice. Použili sme materiál s tromi hodinami s priedušnou membránou. Niektoré z našich materiálov na softshell sú vodotesné, nevyhodia sa, ale dýchajú z tela.

  • kúpiť & nbsp; je doma rozlíšiť: veľkosti tabuliek - Nájdete mieru veľkosti tabuľky rozmerov - v nich nájdete rozmery konkrétnych produktov pomocou tabuľky veľkosti, ktorú môžete Ľahko zvoliť potrebné & hellip; "> size & nbsp ; Podľa výšky dieťaťa !!! Očakávame, že to bude mať „s rezervou“. Iba v prípade, že je dieťaťom, napíšte nám v poznámke o jeho výške, obvode pása a boky ... v bunde, obvod hrudníka. Urobíme z vás trochu širšie veci.
  • Široký prúd v páse chráni chrbát pred chladným a jednoduchým sklopným skrátením & nbsp; nájde veľkosť veľkosti tabuľky rozmerov - v nich nájdete rozmery konkrétnych produktov pomocou tabuľky veľkosti, ktoré si môžete ľahko zvoliť potrebný & hellip; “> dĺžka Dva typy tabuliek v eShope a musíte ich rozlíšiť doma pri meraní: veľkosti tabuliek - v ktorých nájdete veľkosť veľkosti veľkosti veľkosti veľkosti veľkosti veľkosti veľkosti veľkosti veľkosti veľkosti veľkosti veľkosti veľkosti veľkosti veľkosti veľkosti Tabuľka - Nájdete rozmery konkrétnych produktov pomocou veľkosti tabuľky, ktoré si môžu ľahko zvoliť potrebný & hellip; Okrem toho, ak správny pod temom v chlade nenechá zimu alebo vlhkosť do nohavíc alebo rukávov. Všimnite si !!! Materiál nemá rád zmäkčovače látok alebo zmäkčovače !!! Používanie týchto výrobkov zníži jeho funkčnosť a život.