Detské mikiny so zipsom

FARMERS detské mikiny na zips si môžete vybrať vo variante s kapucňou alebo ako mikinu na zips so stojačikom. Šijeme ich z rôznych materiálov, tenších aj teplejších a aj podľa toho je potrebné vyberať. Bavlnené mikiny z teplákoviny sú jednotkou už len preto, že ich ponúkame v kombinácii s veľkým množstvom digitálnych potlačí a všetky vyzerajú úplne úžasne a tiež sa v nich deti tak cítia. Bavlna je jednoducho bavlna. Pokiaľ chcete naozaj teplú mikinu, môžete vybrať fleecovú alebo z warmkeeperu alebo niektorú z nadýchaných bavlnených FLUFFY mikín. Všetky tri spomínané varianty sú z vnútornej strany počesané, s jemným chĺpkom.

Na mikiny vždy vyberáme nie príliš ťažké materiály, pretože deti sú jednoducho malé, a keď toho majú na sebe veľa (príliš silný a ťažký materiál), tak sa im zle hýbe a necítia sa dobre. A to v žiadnom prípade nechceme. V našej ponuke nenájdete aj kompletné teplákové súpravy alebo si môžete tepláky dokombinovať v ľubovoľnej farbe. V ponuke je ich skutočne veľa.

Rýchle info -20% Výpredaj
Mikina na zips DIGI MONSTERAMikina na zips DIGI MONSTERA

Mikina na zips DIGI MONSTERA

Skladom
EUR 31,10 EUR 38,80
Detská ľahká mikina na zips s kapucňou. DIGITÁLNA TLAČ. Ak by ste si priali bez kapucne, stačí napísať svoju požiadavku do poznámky…