Detské pyžamá s dlhými nohavicami

Detské pyžamá Farmers šijeme rovnako ako všetky vecičky, v ktorých sa spinká, len z tých najpríjemnejších materiálov, pretože vieme, že pohodlné pyžamko je dôležité pre príjemný spánok. A keď sa dobre vyspinkáme, máme potom lepšiu náladu a krajší deň. Keď ku kvalitným úpletom pridáme poctivú prácu našich českých krajčírok a krásne farby a obrázkové potlače, hneď máme pyžamka, na ktoré deti večer tešia, až si ich oblečú.

A na čo sa pri výbere pyžamá zamerať?

  • Chcete na rukávoch a nohaviciach manžety? Pokiaľ nie, napíšte nám to cestou k pokladni do poznámky a my urobíme zakončenie rukávov a nohavíc podľa Vášho priania.
  • Máte radšej 100% bavlnu, ktorá je pevnejšia a nepružia alebo skôr mäkšia a pružnejšia bavlnu s elastanom? Ak si nie ste istí, opýtajte sa nás na zloženie a správanie materiálu pri konkrétnom vzore
  • máte už skúsenosti s funkčnými pyžamami z bambusu, ktoré lepšie odvádzajú pot od tela?
  • Pyžamo lebo overal? Pre bábätká sú lepšie overaly na spanie ako klasické pyžamo. To preto, aby im nič nestlačilo bruško. Aj ten najmäkší lem v páse pyžama nie je tak dobrý ako slobodné bruško v dlhom alebo letnom overale.
Rýchle info -25% Výpredaj
Pyžamo ZEBRApyzamo zebra

Pyžamo ZEBRA

Skladom
od EUR 15,20 EUR 20,20
Súprava alebo pyžamo? Súprava so širokým spektrom použitia.
Rýchle info -25% Výpredaj
Pyžamo VIKINGPyžamo VIKING

Pyžamo VIKING

Skladom
od EUR 15,20 EUR 20,20
Súprava alebo pyžamo? Súprava so širokým spektrom použitia.