UPRATUJEME PREDAJŇU, všetko musí preč... - Pohlavie - Pre dievčatá

FARMERS Výpredaj vlastne ani tak nie je výpredaj. Sú to všetky kúsky, ktoré máme momentálne v showroome v Kyjove (v našom obchodíku na triede Komenského). Väčšinu vecí šijeme až podľa objednávok, podľa Vašich konkrétnych požiadaviek, takže takmer žiadne skladové zásoby nedržíme. A veci ktoré nám tu z nejakého dôvodu zostanú? Nechceme, aby sa tu na nich prášilo a tak sme radi, keď putujú za zvýhodnenú cenu k svojim novým majiteľom. Všetko, čo máme na predajni skladom dávame automaticky do oddelenia VÝPREDAJ. Sú to nové kúsky v prvej akosti. Väčšina z nich sú vzorky, ktoré sme si ušili na vyfotení produktových fotografií na našej figuríne, takže ich nikto ani nemal na sebe. Jednoducho sú úplne nové a bez kazu. Ostatné vecičky pochádzajú z nevyzdvihnutých objednávok alebo výmen nevhodne nakúpených veľkostí, takže tiež úplne nové. Na všetky tieto produkty sa vzťahuje rovnaká záruka ako na ostatný náš tovar.

Rýchle info -20% Výpredaj
letnipyzamo bambus ruzovykratasypokolena bambus ruzove

Letné pyžamo BAMBUS ružové

Není skladem
od EUR 22 EUR 27,50
Detské letné bambusové pyžamo z veľmi príjemného úpletu v jemnej ružovej farbe.
Rýchle info -20% Výpredaj
leginy03leginy05

Legíny WARMKEEPER PINK

Skladom
od EUR 12,60 EUR 15,70
Detské zimné teplé legíny z materiálu WARMKEEPER, ktorý má na rubovej strane jemné chĺpky, ktoré neplesnivejú a príjemne hrejú.
Rýchle info -20% Výpredaj
Mikina na zips DIGI MONSTERAMikina na zips DIGI MONSTERA

Mikina na zips DIGI MONSTERA

Skladom
EUR 30,20 EUR 37,80
Detská ľahká mikina na zips s kapucňou. DIGITÁLNA TLAČ. Ak by ste si priali bez kapucne, stačí napísať svoju požiadavku do poznámky…