Trička

FARMERS detské tričká patria do úplne každého šatníka. Poviete si, veď je to len tričko, ale tie naše si spokojne užívajú zákazníci už viac ako 18 rokov a mnohí naozaj po celú dobu, čo ich šijeme. K pôvodným bavlneným tričkám sme postupne pridali tie s trochou elastanu pre príjemnejšie nosenie, používame aj úplety v BIO kvalite a k dlhodobo obľúbeným patria bambusové tričká FARMERS.

V ponuke nájdete tričká pre dievčatá aj pre chlapcov, jednofarebné aj obrázkové, s digitálnou potlačou i námorníckymi prúžkami. Už vyše desať rokov obliekame do našich bavlnených aj bambusových tričiek aj mamičky a oteckov a šijeme aj nadmerné veľkosti podľa individuálneho dohovoru. Sme totiž radi, keď aj tričko padne ako uliate. S krátkym dlhým aj 3/4 rukávom a dokonca aj tričká bez rukávov alebo s golierom. Výber je skutočne veľký.

A ako sa jednoducho v ponuke zorientovať?

  • pokiaľ vidíte v názve trička slovo BAMBUS, jedná sa o tričko z bambusovej viskózy, ktoré výborne odvádza pot od tela, je veľmi príjemné na dotyk a vyniká svojou stálofarebnosťou aj dlhou životnosťou
  • slovo DIGI v názve trička značí, že potlač na úpletu bola vykonaná digitálnou technológiou, ktorá je síce o dosť drahšia, ale výsledná jemnosť úpletu a plnofarebné obrázky za to určite stoja. Navyše tieto úplety výborne držia svoju farebnosť aj po mnohých praniach.
  • tričká, ktoré sú zo 100% bavlny sú menej pružné, skrátka také tie klasické pevné tričká, ktoré sú rovnaké aj po mnohých rokoch, zatiaľ čo tie s elastanom sú mäkšie a pružnejšie a toľko sa nekrčia
  • úplety na tričká s označením BIO boli vyrobené v českej pletárni z certifikovaných priadzí