Detské softshellové nohavice THIN ELAST BLACK


Cena
od EUR 20,40

Výrobca

Kód produktu
43995

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

ks

Softshellové nohavice na rast z funkčného nepremokavého, ale priedušného materiálu. Elastický softshell 18000/12000 s membránou. Z vnútornej strany je mäkké rúno. Pružný softshell 18000/12000. LIMITOVANÁ KOLEKCIA FARMÁROV. DIGITÁLNA TLAČ. viac

Elastické oblečenie softshell je veľmi príjemné, pekne sa dotýkať a cíti ľahší dojem ako klasická softshell bez elastánu. Môžete ho použiť na materskú školu alebo školu, ale aj na hranie a športové aktivity alebo výlety. Je vhodný na nosenie od jesene do jari, udržiava deti v teple aj pri nízkych teplotách, ale dýcha.

Veľkosť podľa výšky (napr. Meria dieťa 120 cm, potreby 122). > , v ktorom môžete porovnať svoje dieťa so štandardnými sadzbami, aby ste všetko šili. Tabuľka označuje opatrenia dieťaťa, nie odev. Ak ste mimo veľkosti, zavolajte nám 724047662 a my sa určíme správna veľkosť spolu. /P>
  • Použili sme materiál s tromi hraničkami s priedušnou membránou pre bundy a nohavice. Niektoré z našich materiálov na softshell sú vodotesné, nevyhodia sa, ale dýchajú z tela.
  • Kúpte si veľkosť podľa výšky dieťaťa !!! Očakávame, že to bude mať „s rezervou“. Iba v prípade, že je dieťaťom, napíšte nám v poznámke o jeho výške, obvode pása a boky ... v bunde, obvod hrudníka. Urobíme veci trochu širším. A rukávy rozširujú nositeľnosť nohavíc alebo bund až o dve veľkosti a okrem správneho pod -nenecháva zimu ani vlhkosť do nôh alebo rukávov.
  • Varovanie !! ! Materiál nemá rád zmäkčovače látok alebo zmäkčovače !!! Používanie týchto výrobkov zníži jeho funkčnosť a život.