Kolekcia SATYAM

OBLEČENIE NA JOGU SATYAM

Oblečenie na jogu z kolekcie SATYAM bolo vytvorené v spolupráci so štúdiom SATYAM Yoga Studio. Preto je toto oblečenie na jogu vhodné nielen na každodenné nosenie, ale aj na pohodlné cvičenie. Pri cvičení jogy a podobných relaxačných alebo strečingových cvičení je najdôležitejšie cítiť sa dobre a pohodlne. Preto je dôležité vybrať si kvalitné a veľmi pohodlné oblečenie na jogu, ktoré vám poskytne maximálne pohodlie, a presne také je oblečenie na jogu z kolekcie SATYAM.

Oblečenie na jogu značky Farmers je vysoko kvalitné a vyniká praktickými strihmi a vybranými materiálmi. V kolekcii SATYAM nájdete nielen bavlnené oblečenie na jogu, ale aj veľmi pohodlné oblečenie na jogu z bambusovej viskózy.

Kolekcia SATYAM - oblečenie na jogu a každodenné nosenie z bavlny a bambusu.

Oblečenie na jogu z kolekcie SATYAM si môžete vybrať zo širokej ponuky oblečenia v rovnakej farbe:

Tričká a mikiny (tričká s dlhým rukávom, tričká s krátkym rukávom, tuniky, tielka, tričká s kapucňou a bez kapucne, topy)
tepláky (dámske a pánske dlhé tepláky, háremové nohavice)

Oblečenie na jogu z kolekcie SATYAM je vyrobené z príjemných bavlnených a bambusových úpletov vyrábaných v Českej republike. Všetky použité materiály sú certifikované z hľadiska zdravotnej bezpečnosti a farebnej stálosti.