Tepláky pre deti JAR 2024

FARMERS detské tepláky už šijeme dvadsať rokov, takže si dovolím povedať, že už dobre vieme, ako na ne, aby v nich bolo deťom pohodlne. V ponuke nájdete množstvo farieb, ale aj strihov od úzkych legín až po široké BAGGY tepláky. Ale stále je čo vymýšľať. Preto aj tohtoročná jar prinesie novinky napríklad v podobe nových JOGGER teplákov alebo teplákov širokými nohavicami.

A nové materiály? Okrem nových vzorov a farieb pribúdajú v ponuke v týchto dňoch aj absolútne novinky ako napríklad nadýchané tepláky a mikiny z konope a ľanu, elegantné a neskutočne príjemné detské tepláky z bambusovej teplákoviny. Nebudú chýbať ani teplákové súpravy z organickej bavlny. Biobavlna oživí aj našu ponuku súpravičiek a teplákov pre bábätká.

Najlepšie tepláky do škôlky a školy?

Najlepšie tepláky do škôlky a školy?

Tepláky sú od začiatku naším hlavným sortimentom. Za 15 rokov, čo ich vyrábame, sa toho veľa zmenilo, ale stále zostávame rovnakým dodávateľom kvalitných českých teplákov a ďalších pletených výrobkov. Pridávame nové farby, nové strihy, ale čo si budeme hovoriť... tepláky sú stále len tepláky. Niektoré sú však pohodlnejšie ako iné.


Čo potrebujete, ak si chcete užívať pohyb?

Čo potrebujete, ak si chcete užívať pohyb?

Pohodlné oblečenie bez obmedzenia. Oblečenie, ktoré odráža váš životný štýl. A práve to je kolekcia PARKOUR. Tepláky, ktoré pomohli vytvoriť chlapci, ktorí žijú parkourom.  A o to nám vždy ide. My vyrábame oblečenie, ale pomáhajú nám ľudia, ktorí ho nosia.