Detské rastúce nohavice

FARMERS detské rastúce nohavice majú vychytaný strih, ktorý vydrží skutočne až cez tri veľkosti. Rastúce tepláky šijeme v dvoch variantoch:

  • rastúce nohavice s rovnými vyhrňovacími nohavicami s efektným farebným podšitím a prednými vreckami sú vhodné až do veľkosti 134
  • tepláky GROW s vysokým vyhrňovacím pásom a dlhými vyhrňovacími manžetami na nohaviciach sú voľné nohavice pre bábätká a menšie deti, vhodné predovšetkým pre deti do 3 rokov. Preto ich šijeme do veľkosti 104. Nohavice tohto strihu nájdete v ponuke z bavlny, bambusu, ale aj z fleecu alebo softshellu.

Všetky naše detské nohavice a tepláky sú vyrobené z kvalitných atestovaných slovenských materiálov a sú certifikované Českou kvalitou. Ku všetkým teplákom dokážeme doladiť aj tričko, bodýčko alebo mikinu.

Najlepšie tepláky do škôlky a školy?

Najlepšie tepláky do škôlky a školy?

Tepláky sú od začiatku naším hlavným sortimentom. Za 15 rokov, čo ich vyrábame, sa toho veľa zmenilo, ale stále zostávame rovnakým dodávateľom kvalitných českých teplákov a ďalších pletených výrobkov. Pridávame nové farby, nové strihy, ale čo si budeme hovoriť... tepláky sú stále len tepláky. Niektoré sú však pohodlnejšie ako iné.