Detské tričká s dlhým rukávom

FARMERS detské tričká s dlhým rukávom si spokojne užívajú naši zákazníci už viac ako 18 rokov a mnohí naozaj po celú dobu, čo ich šijeme. K pôvodným bavlneným tričkám sme postupne pridali tie s trochou elastanu pre príjemnejšie nosenie, používame tiež úplety v BIO kvalite a k dlhodobo obľúbeným patria bambusové tričká FARMERS.

Aký je rozdiel medzi detským a dievčenským tričkom? Dievčenské tričko má urobený výstrih tak, aby dievčatám viac pristal a tričko je mierne priliehavé v páse, jednoducho natvarované na dievčatká. Je tým pádom aj o niečo užšie ako detské tričká, pri ktorých sa počíta, že ich budú nosiť chlapci aj dievčatá, ale skôr chlapci. U malých veľkostí nie je rozdiel až taký veľký, ale od veľkosti 116 už je to znateľné. A čo to znamená? Ak v ponuke nájdete detské tričko, rolák alebo mikinu a chcete ju prispôsobiť na dievčatko alebo naopak potrebujete z dievčenského urobiť chlapčenské, nebojte sa nám napísať svoje prianie cestou k pokladni do poznámky. Sme radi, keď deťom veci pristanú.

A ako sa jednoducho v ponuke zorientovať?

  • pokiaľ vidíte v názve trička slovo BAMBUS, jedná sa o tričko z bambusovej viskózy, ktoré výborne odvádza pot od tela, je veľmi príjemné na dotyk a vyniká svojou stálofarebnosťou aj dlhou životnosťou
  • slovo DIGI v názve trička značí, že potlač na úpletu bola vykonaná digitálnou technológiou, ktorá je síce o dosť drahšia, ale výsledná jemnosť úpletu a plnofarebné obrázky za to určite stoja. Navyše tieto úplety výborne držia svoju farebnosť aj po mnohých praniach.
  • tričká, ktoré sú zo 100% bavlny sú menej pružné, skrátka také tie klasické pevné tričká, ktoré sú rovnaké aj po mnohých rokoch, zatiaľ čo tie s elastanom sú mäkšie a pružnejšie a toľko sa nekrčia
  • úplety na tričká s označením BIO boli vyrobené v českej pletárni z certifikovaných priadzí

.